3 דרכים להפיח חיים במראה הבית או הדירה שלכם

 

אין תחושה נעימה ומשמחת יותר מאשר התחושה של שביעות הרצון ממראה הבית או הדירה. אנשים אוהבים לסדר ולטפח את חללי המגורים שלהם, לחדש ולרענן את האווירה והמראה אך לא תמיד יודעים כיצד לעשות זאת בצורה נכונה או בטוב טעם. 

אין זה סוד, לא כולם הם בעלי יכולת עיצוב ולכן לעיתים מראה הדירה מייצר אצלנו תסכול או שעמום. באמצעות שלושה אלמנטים קטנים ופשוטים תוכלו להפיח חיים במראה הבית או הדירה שלכם וגם לא תצטרכו להוציא המון כסף על כך.

איך עושים זאת?

ראשית אנו ממליצים לכם להסתכל על החלל שאתם מעוניינים לעצב ולשנות באופן חדש, נסו לבחון את החדר לא ממבט ביקורתי ומשועמם אלא מנקודת מבט מקצועית יותר. תחשבו אילו רהיטים או אביזרים כבר לא מתאימים לחדר, אינכם משתמשים בהם או מעיקים עליכם. אל תהססו להיפטר ממה שלא צריך, גם אם זה עלה לכם פעם הרבה כסף או אם קיבלתם את זה במתנה מדודה של אמא. לאחר שתעשו זאת, תעברו לשלב הבא : הכנסה והוספה של פריטים ואביזרים מעוצבים שישנו משמעותית את מראה הבית.

 

  • החליפו את הווילונות

 

זה אומנם נשמע פשוט ולא מהותי אך החלפת וילונות יכולה לשנות בצורה משמעותית את החלל בו אתם נמצאים. יש מבחר כה גדול של וילונות, בגדלים ובארכים שונים, צבעים ומרקמים. באמצעות החלפת וילונות בחדר ההורים / הילדים או חדר האורחים תוכלו להאיר ולרענן וחשוב לא פחות, לשנות את המראה של החדר. רצוי להתאים את הוילון לשאר הרהיטים בבית וגם להתייחס לצבע הקירות והריצוף. באמצעות וילונות ארוכים תוכלו להעניק תחושה עוטפת וחמימה יותר לחלל. הוילונות הם אביזר עיצוב חובה בכל דירה ובית, בלעדיהם גם תחושת הפרטיות נפגמת וגם מראה החדר פחות מהודר או ביתי.

 

  • ריצוף פרקט בחללים הפנימיים 

 

פעמים רבות אנשים טוענים כי הם לא מרגישים שהבית שלהם "חם ומזמין" ואינם יודעים להסביר מדוע. למעשה, על ידי התקנת פרקט בבית ניתן לייצר בדיוק את התחושה הרצויה מכיוון שהפרקטים במרביתם מדמים את חומר הגלם החם והעוטף – עץ. גם אם תבצעו התקנת פרקט עץ מלא או אם תבחרו באופציה הזולה יותר של פרקט למינציה, תוכלו לייצר אווירה חמה, ביתית ומזמינה בדירתכם. התקנת הפרקט היא פרוצדורה די פשוטה וגם לא יקרה, היא מומלצת מאוד גם עבור מי שאוהב לשנות ולגוון מדי תקופה משום שהתקנת הפרקט והסרתו מתאפשרת ללא כל בעיה או מורכבות.

 

  • רצפת דק – תוספת מרהיבה לחצר ולמרפסת

 

דרך נוספת לשדרג את מראה הבית היא על ידי הזמנת דק לבית שלכם. דק זוהי רצפת עץ איכותית אשר מגיעה במגוון גדלים וסגנונות. על ידי תוספת זו תוכלו להביא לחצר או למרפסת מראה איכותי ומשודרג ואין לנו כל ספק שכך תבלו יותר זמן בחלל הזה ותהיו מעוניינים גם לארח ולבלות בחברת משפחה וחברים.